Jeśli to czytasz to zapewne jesteś ciekawy kto stoi za blogiem Via Gusto. Zapraszam do zapoznania się z informacjami poniżej, w których umieszczę kilka wiadomości o sobie 🙂

Mam na imię Monika,

pasjonuję się zdrowym trybem życia oraz dietetyką. Uwielbiam tworzyć własne przepisy, używając przy tym pozytywnie wpływających na nasze zdrowie produktów. Kolejnymi priorytetami są smak, różnorodność oraz niska cena składników. Zazwyczaj korzystam z produktów, które każdy z nas posiada w swoim domu, bądź też może je zakupić w najbliższym sklepie. Cenię także czas wykonania potrawy, który według mnie nie powinien być zbyt długi.

Nie bez powodu zaczęłam przygodę z blogiem, od dawna spotykając się z blogami: Eksperymentalnie.com, DOROTA.iN, Ania Starmach, czy też Kotlet.tv, pragnęłam również w taki sposób podzielić się moimi pomysłami na potrawy. Zawsze chciałam zająć się tym, co sprawia mi przyjemność – uwielbiam zarówno gotować, jak i zajmować się kwestiami technicznymi – od nagrywania, robienia zdjęć, po tworzenie filmu.

Myślę, że śmiało mogę określić Via Gusto jako mój życiowy cel. Pragnę, aby blog ten rozwijał się z każdym dniem. Pragnę przekazać Wam – moim Widzom – wiele inspiracji, porad, pragnę aby Wasza kuchnia stała się kreatywna, zdrowa, a także smaczna.

Ze względu na to, że wolę pokazać Ci tworzone przeze mnie potrawy, a nie opowiadać o swojej osobie – zapraszam Cię do obejrzenia dotychczasowych filmów 🙂